Producenci
Nasz sklep

Sklep internetowy dostępny pod adresem www.kreslarski-sklep.pl prowadzony jest przez firmę HOLIMEX sp. z o.o. Nasza firma należy do czołówki firm województwa wielkopolskiego w branży handlu artykułami kreślarskimi. Powstała w Poznaniu w 1991 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie na wielkopolskim rynku. Działalność handlową w branży kreślarsko-papierniczej i piśmiennej realizujemy poprzez sprzedaż detaliczną w sklepie ROTRING usytuowanym w obrębie poznańskiej Starówki przy ulicy Gołębiej.

wejście do sklepu od ulicy Gołębiej

 

Wybór branży przy powstawaniu firmy nie był przypadkowy. Holimex jest firmą wykorzystującą techniczne wykształcenie i doświadczenie zawodowe jej założycieli. Klienci mogą liczyć na fachową i życzliwą obsługę oraz rzeczowe doradztwo.

W naszym sklepie zaopatruje się zarówno młodzież ze szkół i uczelni technicznych jak i projektanci różnych branż oraz firmy geodezyjne i budowlane.

Towar w naszym sklepie pochodzi od najbardziej znanych i cenionych producentów w branży kreślarskiej. Należą do nich firmy: Rotring (Niemcy), Faber-Castell (Niemcy), Standardgraph (Niemcy), KOH-I-NOOR (Czechy) oraz rodzimi producenci: Leniar, Rystor.

 

                                                              sklep wewnątrz

 

Dysponujemy też kalką kreślarską i kartonami firmy Canson i Zanders.

Dostawcami towarów są producenci bądź importerzy, co pozwala na ominięcie pośredników i w konsekwencji na sprzedaż w bardzo korzystnych dla klientów cenach. Dodatkowo organizujemy liczne akcje promocyjne.

Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród uczniów i studentów, cieszą się organizowane każdego roku we wrześniu i październiku promocje wyrobów kreślarskich firm Rotring i Faber-Castell.

 

                                    sklep wewnątrz - ekspozycja instrumentów piśmiennych

 

Systematycznie rozszerzamy gamę oferowanych przez nas produktów o nowe wyroby pojawiające się na rynku artykułów kreślarskich i piśmiennych. Zależy nam na zaspokojeniu w tym zakresie zarówno potrzeb podstawowych, jak i specjalistycznych.

 Kilkunastoletnie doświadczenie handlowe w branży artykułów kreślarskich, papierniczych i biurowych, fachowa i kompetentna załoga oraz niezmienna od początku istnienia firmy lokalizacja sklepu detalicznego w obrębie Starówki przy ulicy Gołębiej w Poznaniu, to atuty naszej firmy. Pozwalają na utrzymanie wypracowanej przez lata pozycji na rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl